2013

Laureaci konkursu

Publikacja dla pracowników:

 Człowiek - artykuły o ludziach w firmach

NAGRODA GŁÓWNA ex aequo

Biegnę w sztafecie BAC

Biegnę w sztafecie BACdla artykułu „Biegnę w sztafecie BAC” autorstwa Małgorzaty Remisiewicz, który ukazał się w magazynie „One” firmy Deutsche Bank PBC S.A
- za trafność metafory, poprawność stylistyczną oraz dynamikę tekstu.

Oto nasza reprezentacja

Oto nasza reprezentacjadla artykułu „Oto nasza reprezentacja” autorstwa Agnieszki Jaszkaniec, Katarzyny Świerz, Jolanty Wszędyrówny oraz Anny Zagórnej, który ukazał się w magazynie „Pilot Wodny” firmy Katowickie Wodociągi - za wysoką efektywność realizacji celu, jakim jest integracja pracowników.

Publikacja dla pracowników:

 Firma – artykuły o firmie/produkcie/usłudze

NAGRODA GŁÓWNA

Aj hejt ju

Aj hejt judla artykułu „Aj hejt ju” autorstwa Sebastiana Tołwińskiego, który ukazał się w magazynie „Biromaniak” firmy Grupa Żywiec – za świeżość, właściwie użytą emocjonalność oraz funkcję edukacyjną.

WYRÓŻNIENIE

Od małej firmy do lidera rynku

Od małej firmy do lidera rynkudla artykułu „Od małej firmy do lidera rynku” autorstwa Anny Stolarczyk i Jerzego Czernka, który ukazał się w magazynie „Żywiec Twój” firmy Żywiec Zdrój – za przekrojowość tekstu i pokazanie wartości oraz ciągłości firmy poprzez wspomnienia pracowników.

Publikacja dla pracowników:

 Wydarzenie – relacje z firmowych eventów

NAGRODA GŁÓWNA

Netia Safari Live

Netia Safari Livedla artykułu „Netia Safari Live” pod redakcją Magdaleny Bugajło (autor zbiorowy), który ukazał się w magazynie „@mazing” firmy Netia – za angażującą formę oraz realizację celu wizerunkowego firmy – pokazuje nie tylko integrację pracowników ze sobą, ale także integrację ludzi z wartościami firmy.

Publikacja dla klientów:

Firma - artykuły o firmie

NAGRODA GŁÓWNA

Nie przyznano

WYRÓŻNIENIE

Kto pyta nie błądzi

Kto pyta nie błądzidla artykułu „Kto pyta nie błądzi” autorstwa Brygidy Frosztęgi-Kmiecik, który ukazał się w magazynie „Zmieniasz siebie, zmieniasz świat” Urzędu Gminy w Gierałtowicach – za pomysł graficzny poradnika dotyczącego segregacji odpadów i pożyteczność publikacji.

Publikacja dla klientów:

Marka - artykuły wspierające markę

NAGRODA GŁÓWNA ex aequo

Zakorzenienie

Zakorzenieniedla artykułu „Zakorzenienie” autorstwa Bartłomieja Wnuka, który ukazał się w magazynie „Place” Osiedla Bażantowo w Katowicach – za profesjonalnie przygotowany wywiad: znakomity dobór osoby oraz ciekawą rozmowę pozbawioną kokieterii.

Maszyna prawdę Ci powie

Maszyna prawdę Ci powiedla artykułu „Maszyna prawdę Ci powie” autorstwa Tomasza Illga, który ukazał się w magazynie „Agros Magazyn” firmy Agros-Wrońscy – za twórcze wykorzystanie konwencji i pracę nad językiem przekazu.

WYRÓŻNIENIE

Kompletujemy wyprawkę

Kompletujemy wyprawkędla artykułu „Kompletujemy wyprawkę” autorstwa Beaty Rymarz, który ukazał się w magazynie „Tesco Love Baby” firmy Tesco – za praktyczność i promowanie marki z uwzględnieniem właściwych elementów.

WYRÓŻNIENIE

Wdrożenie systemu ERP u św. Mikołaja

Wdrożenie systemu ERP u św. Mikołajadla artykułu „Wdrożenie systemu ERP u św. Mikołaja” autorstwa Agnieszki Jarząbek który ukazał się w magazynie „Magazyn dla Klientów UNIT4 TETA” firmy Unit 4 Teta – za przemyślaną narrację oraz twórcze podejście do tematu, dzięki któremu tekst zostaje w pamięci.